Depilacja woskiem czy laserem? Rady kieleckiej kosmetyczki

Salon kosmetyczny w Kielcach [znajdziesz na swiaturody.com] oferuje swoim klientkom wiele usług, z których na szczególną uwagę zasługują te związane z depilacją. Należą do nich między depilacja nóg, okolic bikini, pach, a także depilacja twarzy, czyli usuwanie wąsików. Kielecka kosmetyczka wykonuje zarówno depilację wysokiej jakości woskiem, jak i laserem. Od klientek zależy, którą opcję wybiorą, przy czym lepszy efekt przynosi zdecydowanie metoda depilacji laserowej. Jeśli chodzi o depilację woskiem, należy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń kosmetyczki po zabiegu. Zdecydowanie należy unikać używania wszelkiego rodzaju balsamów do ciała w dniu zabiegu, a także przebywania na słońcu, bądź korzystania z solarium. Istnieje bowiem niebezpieczeństwo podrażnienia skóry w miejscu wcześniejszej depilacji. Zaleca się również, aby depilacji woskiem nie wykonywać bezpośrednio przed ważnym wydarzeniem, w którym zamierza się odsłonić depilowane miejsca np. nogi. Niektóre kobiety mogą mieć bowiem bardzo delikatną skórę i tuż po zabiegu może występować zaczerwienienie. Nie będzie to estetycznie wyglądało, kiedy chce się wyeksponować nogi. Depilację woskiem należy robić raz na jakiś czas, w zależności od grubości włosa. Niektórym paniom wystarczy powtarzanie zabiegu raz na miesiąc, inne muszą go powtarzać częściej.

Zdecydowanie trwalsze efekty widoczne są po zabiegu depilacji laserem. Jak podkreśla kosmetyczka z Kielc, aby na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia konieczna jest seria zabiegów. Dzięki temu z czasem włos stanie się cieńszy, aż w końcu cebulka włosowa ulegnie całkowitemu zniszczeniu. Przy okazji usuwania zbędnego owłosienia warto wspomnieć również o regulacji brwi. Jest to krótki zabieg, dzięki któremu można wyostrzyć rysy twarzy, bądź skorygować kształt brwi. Salon kosmetyczny oferuje paniom stylizację brwi, dzięki czemu możesz ich linia będzie bardzo wyraźna. Przy okazji tego zabiegu można skorzystać z zabiegu farbowania rzęs, bądź ich przedłużania, co w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Do farbowania rzęs i brwi wykorzystuje się hennę, dzięki czemu nie ma konieczności codziennego tuszowania. Klientki kieleckiego salonu maja do wyboru kilka odcieni, z których modna jest oczywiście czerń. Nie brakuje jednak miłośniczek brązu i grafitu, który dobrze wygląda z zielonymi źrenicami. Przy wyborze właściwego odcienia warto skonsultować się ze specjalistą w zakresie wizażu, dostępnym w salonie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>