Pedicure kosmetyczny

W skład zabiegów kosmetycznych wchodzi również pedicure. Profesjonalny salon kosmetyczny w Krakowie wykonuje wszystkie jego rodzaje. W poniższym artykule przedstawimy wszystkie rodzaje pedicure i jak on przebiega.

Pedicure klasyczny

Ten zabieg kosmetyczny polega na pielęgnacji stóp i paznokci. Zabieg polega na przeprowadzeniu peelingu, opiłowaniu paznokci i usunięciu nadmiernie zrogowaciałego naskórka. Usuwanie naskórka przeprowadzane jest metodą tradycyjną, czyli przy użyciu frezarki i ostrza omega. Po tym zabiegu skóra stóp jest bardziej miękka i zadbana. Pod koniec zabiegu kosmetyczka Kraków nakłada na stopy krem regeneracyjny i wykonuje masaż stóp.

Pedicure z malowaniem

Ten zabieg wykonywany jest również przy użyciu ostrza omega, wysokoobrotowej frezarki lub kwasów. Dodatkowo zabieg ten poprzedza kąpiel wodna. Na paznokcie u stóp kosmetyczka nakłada bazę, która chroni płytkę paznokcia. Gdy ta warstwa wyschnie nakłada lakier i lakier utwardzający. Na sam koniec wykonuje peeling z użyciem maski regenerującej stopy.

Pedicure French

Jest to typowo klasyczny pedicure, który kończy się malowaniem dwoma kolorami lakierów. Efekt końcowy tego zabiegu kosmetycznego zostaje upiększony poprzez nałożenie warstwy nabłyszczającej na paznokcie.

Pedicure hybrydowy

To również klasyczny pedicure z tym że lakier, który zostaje nałożony na paznokcie ma formę żelu, który utwardza się w specjalnej lampie UV. Taki efekt na paznokciach utrzymuje się przez około dwa tygodnie. W tym przypadku lakier zastyga automatycznie pod wpływem promieni z lampy UV.

Pedicure Monophase

Jest to również klasyczny pedicure, który kończy się nałożeniem lakieru utwardzającego, który musi doschnąć w specjalnej lampie UV. Ten efekt na paznokciach utrzymuje się przez około 10 dni.

Jak można zauważyć salon kosmetyczny Kraków swoim klientkom oferuje wiele rodzajów pedicure, co sprawia, że każda z nich w salonie znajdzie odpowiedni dla siebie zabieg. Wszystkie zabiegi zostają wykonane z niezwykłą starannością i precyzją, co sprawia, że każda Pani powróci do tego salonu jeszcze nie jeden raz. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Paniom to w jaki sposób zostają wykonywane u nas zabiegi, i że skłoni to Panie do tego, aby odwiedzić salon kosmetyczny, aby móc przekonać się na własnej skórze o rezultatach zabiegów, które oferujemy.

One comment

  1. Kaś22 pisze:

    Polecam hybrydy – nie niszczą tak paznokci a efekt utrzymuje się długo :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>